Telefon

0536-342-1397

E-posta

mkasogutma@gmail.com

Açılış saatleri

7/24 Kesintisiz Hizmet

Örnek Kombi Servisi Baymak Baxi Nuvola 240 Fi Arıza Kodları ‘ı ve çözümleri aşağıdadır;

30 Ledi Yanıp Sönüyorsa (Ateşleme Arızası)

Çözüm: Kombide meydana gelen ateşleme sorunu nedeniyle oluşmaktadır. Bunun çözümü için servis desteği talep edilmelidir. Daire içerisinde herhangi bir gaz kesintisi olup olmadığı kontrol edilmelidir.

40 Ledi Yanıp Sönüyorsa (Aşırı Isınma Sorunu)

Çözüm: Cihaz içerisindeki suyun aşırı sıcak olması nedeniyle termostat devreye girmiş olarak görülmektedir. Cihaz öncelikle resetleme işlemine tâbi tutulmalıdır. Bu aşamadan sonra yanlarda ve alt kısımda bulunan tüm vanalar kontrol edilmelidir. Kartta meydana gelen birçok sorun nedeniyle oluşabilir ve tesisatta tıkanıklık meydana gelebilir.

50 Ledi Yanıp Sönüyorsa (Hava Akışı Sorunu)

Çözüm: Atık gaz sisteminde meydana gelen sorunları göstermektedir. Bu aşamada servise haber vermek gerekir. Daha donra ise gaz vanası kontrol edilmelidir.

60 Ledi Yanıp Sönüyorsa (Yetersiz Su Basıncı Ve Pompa Sorunu)

Çözüm: Su basıncında meydana gelen düşüklük nedeniyle oluşur. Bu aşamada cihazın bar seviyesi kontrol edilmelidir. 1 bar altında kalan su basıncı, cihazın çalışmasını engeller. 1.5 bar seviyesine su çıkarılarak resetleme yapılmalıdır. Sorun hâlen devam ediyorsa servis yardımı almak gerekir.

70 Ledi Yanıp Sönüyorsa (Sıcak Su NTC Sorunu)

Çözüm: Sıcak su konusunda sorun yaşanıyor demektir. Cihazın bağlantıları ve sensörleri incelenmelidir. Eğer sorun çözülmemişse, servise haber vermek gerekebilir.

80 Ledi Yanıp Sönüyorsa (Kalorifer NTC Sorunu)

Çözüm: Kullanıcı tarafından herhangi bir işlem yapılmamalıdır. Devrede ve bağlantılarda sorun olduğu ve servis çağırmanın gerek olduğunu göstermektedir.

Kış aylarının en yaygın kullanılan ısınma olanağı sağlayan ürünü olan kombiler uzun süreli ve Kolay kullanım için üretilmiş ürünlerdir. zaman içerisinde sadece kış aylarında kullanılan ve yaz aylarında kullanılmadan öylece bekleme konumunda kalan kombilerde çeşitli sıkıntılar meydana gelebilir. Örnek Kombi Servisi Garantili Hizmet sağlar. Oluşabilecek bu sorunlara zamanında ve doğru müdahale yapılmadığı zaman kombileriniz kullanılmaz hale gelebilir bu hem ekonomik hem de ısınamama problemi olarak karşınıza çıkabilir. Bu sebeple bu arızalara meydana geldikleri zaman en kısa süre içerisinde gerekli bilgi ve donanıma sahip kişiler tarafından müdahale edilmelidir.

Esenyurt Kazan Servisi bölgesel Garantili ve Kurumsal Kazan Servisi

Esenyurt Bölgesinde 18 yıllık deneyimimizle sizlere 7 gün 24 saat servis imkanı sağlıyoruz. Acil hizmet garantisi ve duyarlı müşteri takibiyle sizlere üst düzey hizmet sağlıyoruz. Kazan tamiri için gerekli tüm ekipman ve teknisyenlere sahip firmamız sizlere Garantili hizmet sağlıyor ve işinin arkasında durduğu için 1 yıllık parça garantisi veriyoruz.

Önerilen makaleler

Call Now ButtonServis İçin Arayın