Telefon

0536-342-1397

E-posta

mkasogutma@gmail.com

Açılış saatleri

7/24 Kesintisiz Hizmet

Mevlana Kombi Servisi Kış aylarının en yaygın kullanılan ısınma olanağı sağlayan ürünü olan kombiler uzun süreli ve Kolay kullanım için üretilmiş ürünlerdir. zaman içerisinde sadece kış aylarında kullanılan ve yaz aylarında kullanılmadan öylece bekleme konumunda kalan kombilerde çeşitli sıkıntılar meydana gelebilir. Mevlana Kombi Servisi Garantili Hizmet sağlar. Oluşabilecek bu sorunlara zamanında ve doğru müdahale yapılmadığı zaman kombileriniz kullanılmaz hale gelebilir bu hem ekonomik hem de ısınamama problemi olarak karşınıza çıkabilir. Bu sebeple bu arızalara meydana geldikleri zaman en kısa süre içerisinde gerekli bilgi ve donanıma sahip kişiler tarafından müdahale edilmelidir.

Esenyurt Kazan Servisi bölgesel Garantili ve Kurumsal Kazan Servisi

Esenyurt Bölgesinde 18 yıllık deneyimimizle sizlere 7 gün 24 saat servis imkanı sağlıyoruz. Acil hizmet garantisi ve duyarlı müşteri takibiyle sizlere üst düzey hizmet sağlıyoruz. Kazan tamiri için gerekli tüm ekipman ve teknisyenlere sahip firmamız sizlere Garantili hizmet sağlıyor ve işinin arkasında durduğu için 1 yıllık parça garantisi veriyoruz.

Baymak Falke 24 Cond Arıza Kodları aşağıdaki gibidir;

E10 Arızası (Dış Ortam Sensörü Bozukluğu)

Çözüm: Her kombide olmayan dış ortam sensörü arızalanmış ya da yerinden oynamıştır. Bunun yanında bazı durumlarda bağlantı hatası da olabilir. Servis desteği alınması gereken bir husustur.

E20 Arızası (Merkezi Isıtma Devresinde Sorun)

Çözüm: Ana kartta veya merkez bağlantılarındaki herhangi bir sorundan kaynaklanır. Resetleme denenmeli olmazsa ekip çağrılmalıdır.

E28 Arızası (Baca Sensörü Sorunu)

Çözüm: Bacanın çekmemesi sonucu bu hata oluşabilir. Sensör bağlantılarındaki bir sorun nedeniyle de görülebilir. Resetleme yapılarak denenmeli, çözülmezse destek ekiplerine bilgi verilmelidir.

E50 Arızası (Kullanım Suyu Sorunları)

Çözüm: Kullanılan sudaki sorunlar ya da kart arızası bu sıkıntıyı oluşturur. Servis desteği almak gerekecektir.

E110 Arızası (Emniyet Termostatı Sıkıntısı)

Çözüm: Tesisat incelenmeli vanalar kontrol edilmelidir. Resetleme yapılması ve sorun çözülmezse kart ve baca kontrolü için servis çağrılmalıdır.

E119 Arızası (Düşük Basınç Uyarısı)

Çözüm: Cihazın sol kısmında bulunan doldurma musluğu sayesinde cihaza basınç yüklenmelidir. Daha sonra resetleme yapılıp cihaz başlatılmalıdır. Sorun düzelmemişse uzman ekiplere haber verilmelidir.

E125 Arızası (Su Akışta Meydana Gelen Sorunlar)

Çözüm: Cihaz içerisinde su akış miktarının az olması sonucu bu uyarı görülür. Basın arttırılmalı ve bu şekilde denemelidir. Sorun çözülememişse servise haber verilmeli ve kart kontrolü yapılmalıdır.

E130 Arızası (Baca Sensörü Aşırı Isınma Sorunu)

Çözüm: Bacadaki sensörün bağlantı hatası vermesi durumunda bu kod görülür. Bunun yanında aşırı sıkışma sonucu sıcaklık değerleri artmaktadır. Bu nedenle servis desteği alınarak çözülmelidir.

E133 Arızası (Gaz Sıkıntısı)

Çözüm: Gelen gazın vanadan kapatılma dışından emin olunmalıdır. Merkezi sistemde gaz akışı varsa cihaz resetlenmeli ve öyle denenmelidir. Çözüm sağlanmamışsa servise haber verilip durum anlatılmalıdır.

E151 Arızası (Kontrol Kartta Arıza)

Çözüm: Kontrol kartında meydana gelen sorunlar nedeniyle oluşur. Kullanıcının kartın incelenmesi için servise başvurması gerekir.

E156 Arızası (Voltaj Dengesindeki Sıkıntısı)

Çözüm: Cihaza gelen elektriğin dalgalı yani inişli çıkışlı olduğunu gösterir. Cihaz çalışmaz. Elektrik durumu düzeltilmelidir ve bu şekilde denemelidir. Çalışmama durumu olursa kart incelenmesi için uzmanlara danışılmalıdır.

E160 Arızası (Fan Çalışmama Durumu)

Çözüm: Cihaz içerisindeki fanın bazı nedenlerden dolayı çalışamaması durumudur. Bu tür sıkıntıların oluşması durumunda fan değişimi ve kontrolü için servise başvurulmalıdır.

E193 Arızası (Sistem İçerisinde Hava Var)

Çözüm: Sistemde meydana gelen hava nedeniyle ısıtma problemli olur. Bu gibi durumlarda cihaza en yakın petekten hava alınmalıdır. Sorun hâlen düzelmezse destek alınması gerekebilir.

Not: Ekran üzerinde bazı durumlarda çift hata kodu görülebilir. Bu gibi durumlarda ilk hata kodu çözülmelidir. Daha sonraki süreçte diğer hata kodları çözümlenmelidir.

Önerilen makaleler

Call Now ButtonServis İçin Arayın