Telefon

0536-342-1397

E-posta

mkasogutma@gmail.com

Açılış saatleri

7/24 Kesintisiz Hizmet

Koza Kombi Servisi Baymak Quasar 24 Fi Arıza kodları ve çözümleri aşağıdaki gibidir;

30 Ledi Yanıp Sönüyorsa (Gaz Blokajı Problemi)

Çözüm: Cihazda meydana gelen ateşleme problemlerini anlatmaktadır. Çözüm için servis desteği almak gerekmektedir.

40 Ledi Yanıp Sönüyorsa (Aşırı Isı Termostat Durumu Devreye Girmiş)

Çözüm: Üç yollu vana ve cihaz içerisinde kart kontrol edilmelidir. Termostatın aşırı ısınması sonucu bu hata oluşabilir. Bu aşamada resetleme yapılması, sorun çözülmezse servise haber verilmelidir.

50 Ledi Yanıp Sönüyorsa (Atık Gaz Çıkışında Sorun)

Çözüm: Baca temizliği yapılmalı ve baca bölümündeki vana incelenmelidir. Eğer sorun tespit edilememişse servis desteği alınmalıdır.

60 Ledi Yanıp Sönüyorsa (Isıtma Devresinde Meydana Gelen Su Eksikliği)

Çözüm: Özellikle su miktarında meydana gelen azalma durumunda bu hata oluşur. Çözüm içinse kombiye su basmak gerekir. Bu işlemi yapmak için su basmaya başlandığında ses duyulmaktadır. Sorun kombi üzerinde sıkça oluşuyorsa servisten destek alınmalıdır. Bunun yanında resetlemeyi denemektedir önemli bir çözüm yoludur.

70 Ledi Yanıp Sönüyorsa (Kullanım Suyunda Meydana Gelen Sıkıntılar)

Çözüm: Sıcak su sensöründe meydana gelen arıza nedeniyle bu hata karşınıza çıkar. Bunun yanında sus sıcaklığında meydana gelen diğer sorunlarda uzmanlara haber vermek ve servis desteği almak gerekir.

80 Ledi Yanıp Sönüyor (Isıtma Probu Sorunu)

Çözüm: Kalorifer de meydana gelen bağlantı hatası sonucu oluşur. Kısa devre ve bağlantı sorunu nedeniyle oluşabilmektedir. Çözüm için servis yardımı almak önemlidir.

70-80 Ledi Yanıp Sönüyorsa (Kireçlenme Problemi Oluşmuş)

ÇözümCihaz içerisinde meydana gelen kireçlenmeyi belirtir. Bu nedenle temizlenmesi gerekir. Aşırı kireçlenme ve parçalara zarar verme durumu varsa servisi yardımı almak gerekecektir.

Acil hizmet garantisi ve duyarlı müşteri takibiyle sizlere üst düzey hizmet sağlıyoruz. Kazan tamiri için gerekli tüm ekipman ve teknisyenlere sahip firmamız sizlere Garantili hizmet sağlıyor ve işinin arkasında durduğu için 1 yıllık parça garantisi veriyoruz.

Önerilen makaleler

Call Now ButtonServis İçin Arayın