Telefon

0536-342-1397

E-posta

mkasogutma@gmail.com

Açılış saatleri

7/24 Kesintisiz Hizmet

Cumhuriyet Kombi Servisi Demirdöküm Nitromix CS Kazan Arıza Kodları

Yaşam alanlarında kullanılan Demirdöküm nitromix CS kazan duvara monte edilen yoğuşmalı kazan tipidir. Cihazın yapısına uygun mühendisler tarafından içerisine yerleştirilen arıza kodları bulunur. ledler üzerinde beliren arıza kodları sayesinde deneyimli firmalardan yardım almak daha kolay hale gelir. Ayrıca yardım alınan firma arıza için geldiğinde sorunun kaynağının ne olduğunu anlar ve bu doğrultuda yanında belli araç gereçler bulundurur. Arıza kodları hakkında bilgi sahibi olmak bazen arızanın kaynağını servisi aramadan da gidermek için mümkün olabilir.

DemirDöküm nitromix CS kazan arıza kodları şu şekildedir:

F00 Arızası, kazanın gidiş sensörü ile ilgili bir sorunu olduğunu gösterir. Bu durum sensörde sorun ya da arıza olduğunu gösterir.

F01 Arızası, Kazan içerisinde bulunan dönüş sensörü ile ilgili arıza hakkında bilgi verir. Bu tür durumlardan elektronik kartta sorun olabileceği düşülerek servis yardımı almak gerekir.

F10 Arıza kodu, gidiş sensörünün arıza yaptığını gösterir.

F20 Arıza kodu, Kazan üzerinde bulunan ledler üzerinde böyle bir arıza durumunun belirlenmesi aşırı ısınma sorununun olduğunu gösterir. Doğru bir müdahale için servis yardımı almak gerekir.

F22 Arıza kodu, su basıncı hakkında bir sorun olduğunu gösterir. Bu tür bir arıza karşısında kazanın ihtiyacı olan suyu gösterilen bar seviyesine çıkarmak gerekir. Eğer yapılan bu müdahale karşısında olumlu bir netice alınmadığı takdirde tesisat sisteminde ciddi sorunlar olduğunu gösterir. Bu konuda kesinlikle deneyimli servis yardımı alınmalıdır.

Diğer Arıza Kodları

F26 Arıza kodu, gaz valfi ile ilgili arıza olduğunu gösterir.

F27 Arıza kodu, Alev algılama arızası olduğunu gösterir. İyonizasyon kontrol edilmelidir.

F61, F63, F64 Arıza kodu, Kazan anakartında sorun olduğunu gösterir. Bu neden anakartın olmaması uzman kişiler tarafından kontrol edilerek gerekli işlemleri yapılmalıdır.

F73 Arıza kodu, basınç sensör arızası anlamına gelir. Sensör kabloları kontrol edilmelidir.

F84 Arıza kodu, kazanın kalıcı maksimum sıcaklık farkının olduğunu gösterir. Böyle bir sorun normal çalışma koşullarına uyumlu olmadığını gösterir.

F85 Arıza kodu, sensör arıza durumudur. Sensörlere göre sıcaklık farkı normal çalışma koşuluna uygun olmadığını gösterir. Tüm bu arıza durumlarında servisimizden hizmet alabilirsiniz.

Kış aylarının en yaygın kullanılan ısınma olanağı sağlayan ürünü olan kombiler uzun süreli ve Kolay kullanım için üretilmiş ürünlerdir. zaman içerisinde sadece kış aylarında kullanılan ve yaz aylarında kullanılmadan öylece bekleme konumunda kalan kombilerde çeşitli sıkıntılar meydana gelebilir. Cumhuriyet Kombi Servisi Garantili Hizmet sağlar. Oluşabilecek bu sorunlara zamanında ve doğru müdahale yapılmadığı zaman kombileriniz kullanılmaz hale gelebilir bu hem ekonomik hem de ısınamama problemi olarak karşınıza çıkabilir. Bu sebeple bu arızalara meydana geldikleri zaman en kısa süre içerisinde gerekli bilgi ve donanıma sahip kişiler tarafından müdahale edilmelidir.

Esenyurt Kazan Servisi bölgesel Garantili ve Kurumsal Kazan Servisi

Esenyurt Bölgesinde 18 yıllık deneyimimizle sizlere 7 gün 24 saat servis imkanı sağlıyoruz. Acil hizmet garantisi ve duyarlı müşteri takibiyle sizlere üst düzey hizmet sağlıyoruz. Kazan tamiri için gerekli tüm ekipman ve teknisyenlere sahip firmamız sizlere Garantili hizmet sağlıyor ve işinin arkasında durduğu için 1 yıllık parça garantisi veriyoruz.

Önerilen makaleler

Call Now ButtonServis İçin Arayın