Telefon

0536-342-1397

E-posta

mkasogutma@gmail.com

Açılış saatleri

7/24 Kesintisiz Hizmet

Barbaros Hayrettin paşa Kombi Servisi Paslanmaz Çelik, Eşanjör Premix Brülör, Modülasyonlu Fan ve Entegre Klape’ den oluşan duvar tipi yoğuşmalı kazanlardır. Bu tip kazanlar duvar tipi yoğuşmalı kazanlardır. Sabit gaz-hava karışımı sağlayan Premix Brülör’dür. Ürünler arası ısıl güç ayarı mevcuttur. Özellikle şu özelliğe dikkat çekmek isterim ki günümüzün en büyük problemi olan ve birçok can kaybına sebep olan temiz hava ve atık gaz borusu bağlanamaması sonucu patlayan kazan ve kombiler.

DemirDöküm Maxi Condense duvar tipi yoğuşmalı kazanlar 50 mm çapında ve şuna dikkat çekmek isterim 30 metreye kadar temiz hava ve atık gaz borusu bağlanabilme özelliğine sahiptir. Ve en önemli özelliğe gelelim. Oda termostatı veya cihaz sıcaklığına bağlı çalışan donma emniyeti, bu özelliği biraz daha açacak olursak hem enerjiden tasarruf edeceksiniz hem de paranız cebinizde kalacak. DemirDöküm MaxiCondense duvar tipi yoğuşmalı kazanların teknik özellikleri ve avantajları da çok geniş kapsamlıdır. Fan, temiz hava girişi, gaz valfi, atık gaz borusu ve atık gaz ölçüm noktasına kadar bünyesinde A dan Z ye 24 teknik özellik barındırmaktadır.

Demirdöküm Maxi Condense Kazan Hata Kodları

Master devre kartı sorunları

  • A16/A18/A20 Arızası: İç hatadır ve master devre kartının değişimi gerekir.
  • E02 Arızası: NTC1 (çıkış sensörü) açık yani birincil devredeki çıkış sensörü bağlı olmayabilir ya da arızalı olabilir.
  • E04 Arızası: NTC3 (kullanım suyu sensörü) açık yani kullanım suyu sensörü bağlı olmayabilir ya da arızalı olabilir
  • E18 Arızası: NTC1 (çıkış sensörü) kısa devre yani birincil devredeki çıkış sensörü kısa devre yapmış.
  • E20 Arızası: NTC3 (kullanım suyu sensörü) kısa devre sorunu yani kullanım suyu sensöründe kısa devre durumu.

Slave devre kartı sorunları

  • A02 Arızası: Alev iyonizasyon sorunları nedeniyle birçok ateşleme sorunu var yani Ateşleme elektrotlarının temizlenmesi gerekir. Elektrotlarda sorun varsa değişimi gerekir veya ateşleme kablosu değişimi gerekir.
  • A04 Arızası: Su tarafı maksimum sıcaklık termostatı çözüm olarak Birincil devrede yetersiz sirkülasyon durumu olabilir veya hatalı maksimum sıcaklık termostatı olabilir.

Kaliteli Servis Desteği

Bu sür içerisinde firmamızdan güvenilir şekilde servis talebinde bulunabilirsiniz. Oluşan tüm yazılımsal ve donanımsal sorunlara en hızlı şekilde çözüm sağlayarak memnuniyet oluşturmayı hedefliyor, bu alanda her daim en iyi ol ak adına çalışıyoruz.

Kış aylarının en yaygın kullanılan ısınma olanağı sağlayan ürünü olan kombiler uzun süreli ve Kolay kullanım için üretilmiş ürünlerdir. zaman içerisinde sadece kış aylarında kullanılan ve yaz aylarında kullanılmadan öylece bekleme konumunda kalan kombilerde çeşitli sıkıntılar meydana gelebilir. Barbaros Hayrettin Paşa Kombi Servisi Garantili Hizmet sağlar. Oluşabilecek bu sorunlara zamanında ve doğru müdahale yapılmadığı zaman kombileriniz kullanılmaz hale gelebilir bu hem ekonomik hem de ısınamama problemi olarak karşınıza çıkabilir. Bu sebeple bu arızalara meydana geldikleri zaman en kısa süre içerisinde gerekli bilgi ve donanıma sahip kişiler tarafından müdahale edilmelidir.

Esenyurt Kazan Servisi bölgesel Garantili ve Kurumsal Kazan Servisi

Esenyurt Bölgesinde 18 yıllık deneyimimizle sizlere 7 gün 24 saat servis imkanı sağlıyoruz. Acil hizmet garantisi ve duyarlı müşteri takibiyle sizlere üst düzey hizmet sağlıyoruz. Kazan tamiri için gerekli tüm ekipman ve teknisyenlere sahip firmamız sizlere Garantili hizmet sağlıyor ve işinin arkasında durduğu için 1 yıllık parça garantisi veriyoruz.

Önerilen makaleler

Call Now ButtonServis İçin Arayın