Telefon

0536-342-1397

E-posta

mkasogutma@gmail.com

Açılış saatleri

7/24 Kesintisiz Hizmet

Balıkyolu Kombi Servisi

Arıza kodları, cihazlar üzerinde meydana gelen sorunların çözülmesini sağlayan ve arızanın temel noktasını gösteren sistemlerdir. Özellikle bu tür marka ve modeldeki cihazlarda karşılaşılan hata kodları, farklı sorunlara işaret edebilir. Bu hususta ortaya çıkan birtakım kodların çözümleri elle yapılabilir. Cihaz sıfırlanabilir veya sökülerek bakımı yapılabilir. Bunun yanında hata kodları anında çözülmez ve belirli bir süre sonra tekrar eder. Bu aşamada doğru bir şekilde hizmet almak adına servislerden yardım talep etmelisiniz. Bunun yanında ortaya çıkan bazı hata kodları mevcuttur.

En Sık Oluşan Sorunlar ve Hata Kodları

Cihaz üzerinde kendi kombinasyonuna bağlı olarak bazı arıza kodları ortaya çıkmakta ve her birinin karşılığı bulunmaktadır. Süreç içerisinde oluşan bazı hata kodları ve ne anlama geldikleri şu şekilde sıralanabilir;

  • F0 Arıza Kodu – Düşük su basıncı
  • F1 Arıza Kodu – Termostat içerisindeki limit hatası
  • F2 Arıza Kodu – Kullanım suyundaki sensör arızası
  • F3 Arıza Kodu – Tesisattaki gidiş ve geliş suyundaki sensör sorunu
  • F4 Arıza Kodu – Ateşlemedeki problemler
  • F5 Arıza Kodu – Baca sıcaklığını ölçen sensör arızası
  • F6 Arıza Kodu – Dış havada bulunan sensörlerdeki sıkıntı
  • F8 Arıza Kodu – Fan hızında aşırı artış ve limiti geçiş problemi
  • F9 Arıza Kodu – Parametre yüklenmesi hatası durumu
  • FF Arıza Kodu – Topraklama sisteminde ortaya çıkan bir sorunu belirtir

Ortaya çıkan bazı durumlarda sorun elle çözülebilir. Bu süreçte dikkatli davranılmalıdır ve sıkıntısız bir işlem uygulanmalıdır. Özellikle cihazların doğrudan elle tamir edilmesi, daha sonra hatanın tekrar oluşmasına neden olur. Bu aşamada çözüm için iyi bir servisten yardım alınmalıdır.

Doğru Onarım Süreci

Cihazlar ekrana gelen bu hata kodlarıyla birlikte hâlâ çalışıyor olabilir. Bu gibi durumlarda sorunun çözülmesini sağlamalısınız. Aksi bir durum nedeniyle cihaz daha büyük sıkıntılara yol açabilir. Doğru şekilde yapılacak olan işlemler sayesinde ekrandaki hata kodlarının çözümü sağlanır. Bu süreçte güvenilir firmalarla çalışmalısınız. Kaliteli hizmetlerimizden sorunsuz bir şekilde faydalanmak adına bizlere ulaşabilir ve herhangi bir şekilde sıkıntı yaşamazsınız. Böylece istediğimiz tüm detaylara kolayca ulaşacaksınız.

Esenyurt Kazan Servisi bölgesel Garantili ve Kurumsal Kazan Servisi

Esenyurt Bölgesinde 18 yıllık deneyimimizle sizlere 7 gün 24 saat servis imkanı sağlıyoruz. Acil hizmet garantisi ve duyarlı müşteri takibiyle sizlere üst düzey hizmet sağlıyoruz. Kazan tamiri için gerekli tüm ekipman ve teknisyenlere sahip firmamız sizlere Garantili hizmet sağlıyor ve işinin arkasında durduğu için 1 yıllık parça garantisi veriyoruz.

Önerilen makaleler

Call Now ButtonServis İçin Arayın