Telefon

0536-342-1397

E-posta

mkasogutma@gmail.com

Açılış saatleri

7/24 Kesintisiz Hizmet

Bağlarçeşme Kombi Servisi Demirdöküm ürünler, son derece kaliteli yapılara sahip olmakla birlikte, içlerinde bulunan bazı parçalar, belirli aralıklarla sorun ortaya çıkarabilir. Bu aşamada birtakım hata kodları oluşacaktır. Bu süreç içerisinde bazı durumlarda sorun elle çözülebilirken, bazılarındaysa servis desteği almanız gerekebilir. Bu hususta arıza kodunun durumu ve neyi işaret ettiği değerlendirilmelidir.

Özellikle kodun önemli bir parçayla doğrudan bağlantısı varsa, bu gibi durumlarda direk servisleri çağırmak gerekebilir. Bununla birlikte ürünlerde meydana gelen en belirgin kod çeşitleri vardır. Bunlar sürekli olarak ortaya çıkmakta ve birkaç işlemle düzeltmektedir.

Üründe Oluşan Arıza Kodları

Arıza kodlarının tespiti ve çözüm süreci önemlidir. Bu aşamada karşınıza çıkabilecek birçok kod türü mevcuttur. Ürünlerdeki arıza kodlarının saptanması ve çözümünün sağlanması adına, çoğu zaman iyi bir servisten yardım almak gerekir. Bu hususta ortaya çıkan ve en sık karşılaşılan sorunlar şu şekilde sıralanabilir;

  • F01 Arıza Kodu – Aşırı ısınma termostatı devrede
  • F02 Arıza Kodu- Kullanım suyu NTC’sinde problem
  • F03 Arıza Kodu – Kalorifer gidiş suyunda problem
  • F05 Arıza Kodu – Hava Akışı Arızası
  • F07 Arıza Kodu– Gaz grubu geri besleme hatası
  • F08 Arıza Kodu – Kalorifer gidiş suyunda aşırı ısınma problemi
  • F09 Arıza Kodu – Hava akış anahtarında kısa devre problemi
  • F10 Arıza Kodu – kalorifer giriş suyunda düşük ya da yüksek basınç durumu
  • F11 Arıza Kodu – Sirkülasyon sorunu

Cihazlarda meydana gelen en belirgin arıza kodları bunlardır. Özellikle hava akışı, termostat ve kalorifer girişi gibi sorunlarda hızlı bir şekilde servis desteği gerekecektir.

Sorunsuz Servis Hizmetleri

Cihazlar bazı oluşan olumsuzluklar veya sürekli kullanım sonucunda bazı durumlarda hata kodlarını verebilirler. Bu süreçte ortaya çıkan birçok sıkıntı oluşabilir. Özellikle cihaz çalışmaya devam ederken bu tür arıza kodlarını veriyorsa derhal kapatılmalıdır. Bu süreç içerisinde doğru bir hizmet alınması adına firmamıza ulaşmanız yeterlidir.

En ufak sıkıntı oluşmadan sağlanacak olan destekler sayesinde, sizlere profesyonel hizmetler sunulacaktır. Bu konuda herhangi bir olumsuz durumla karşılamak adına firmamızdan destek talebinde bulunabilir ve ürünlerinizin onarım sürecini başlatabilirsiniz.

bu hem ekonomik hem de ısınamama problemi olarak karşınıza çıkabilir. Bu sebeple bu arızalara meydana geldikleri zaman en kısa süre içerisinde gerekli bilgi ve donanıma sahip kişiler tarafından müdahale edilmelidir.

Esenyurt Kazan Servisi bölgesel Garantili ve Kurumsal Kazan Servisi

Esenyurt Bölgesinde 18 yıllık deneyimimizle sizlere 7 gün 24 saat servis imkanı sağlıyoruz. Acil hizmet garantisi ve duyarlı müşteri takibiyle sizlere üst düzey hizmet sağlıyoruz. Kazan tamiri için gerekli tüm ekipman ve teknisyenlere sahip firmamız sizlere Garantili hizmet sağlıyor ve işinin arkasında durduğu için 1 yıllık parça garantisi veriyoruz.

Önerilen makaleler

Call Now ButtonServis İçin Arayın